• Topfer Lactana HA 1 (Hypoalergén

Topfer Lactana HA 1 (Hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa, pre dojčatá od narodenia). Bola vyvinutá na základe poznatkov o zložení materského mlieka. Obsahuje bielkoviny s nízkou hladinou alergénov podobne ako materské mlieko. Obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré dieťa potrebuje k svojmu vývoju počas prvých mesiacov života. Podobne ako materské mlieko obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LC-PUFA), ktoré sú veľmi dôležité pre dieťa. Podobne ako materské mlieko, podporuje prirodzenú črevnú flóru s obsahom dôležitých bifido kultúr. Podávanie hypoalegrénnej dojčenskej výživy dieťaťu nie je 100% ochranou pred alergiou, ale znižuje riziko alergie v porovnaní s normálnou dojčenskou výživou.

 • Vhodná od narodenia, ak dieťa nie je dojčené,
 • Alebo je vhodná ako doplnenie po dojčení, prípadne ak chcete zmeniť používanú hypoalegénnu výživu.
 • Je hypoalegrénna počiatočná dojčenská výživa od narodenia pre dojčatá s rizikom alergie. Obsahuje veľmi cenné mliečne bielkoviny získané šetrnou hydrolyzáciou s nízkym obsahom alergénov.
 • Má jedinečnú chuť a vôňu.
 • BIFIDO - obsahuje hodnotné bifido kultúry osvedčené po desaťročia B. breve, B. bifidum, B.infantis, B. longum.
 • LC-PUFA - obsahuje dôležité polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom.
 • Obsahuje dôležité omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.
 • Je v súlade s najnovšími poznatkami o výžive.
 • Spĺňa najprísnejšie kvalitatívne kritériá.
 • Lactana HA1 neobsahuje glutén.
 • http://topfer.sk/dojcenske-a-batolacie-mlieka/lactana-ha-1-ak-dieta-nie-je-dojcene

Ak je podozrenie alebo je dokázaná alergia na kravské mlieko, laktózovú intoleranciu, galaktosémiu a glukózovo galaktózovú maloabsorpciu, Lactana HA 1 sa nemôže používať.

Zloženie: Laktóza, rastlinné oleje, hydrolyzovaný srvátkový proteín, maltodextrín, LCP - zmes olejov* (vaječný olej, rastlinný olej, rybí olej), emulgátor: estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, hydroxid draselný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, vitamín C, L-tyrozín, L-fenylalanín, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, hydroxid sodný, L-tryptofan, kultúry bifidobaktérií (B. breve, B. bifidum, B infantis, B. longum), taurín, inositol, vitamín E, mliečnan železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, kyselina pantoténová, niacín, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K, selenan sodný, biotín, vitamín D, vitamín B12. A ďalšie potrebné vitamíny a minerály.
* polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom


Töpfer získal ocenenie kvality produktov 2013. Pridajte sa ku kvalite aj VY.

Veľkosť balenia: 600 g (2 x 300 g)
Topfer Lactana HA 1 (Hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa, pre dojčatá od narodenia)


------------------------------

Pre každý náš produkt sme stanovili najvyššie štandardy a zaručujeme ich prvotriednu kvalitu. Iba vtedy, ak výrobok plne vyhovuje týmto najprísnejším štandardom kvality, môže niesť meno Töpfer. Na začiatku sú vždy suroviny. Nezávislé ústavy pravidelne kontrolujú všetkých našich dodávateľov, či majú certifikát pre ekologické poľnohospodárstvo, aby sa zabezpečilo, že špecifikácie budú dôsledne dodržané. Tento prísny kontrolný postup pokračuje kontrolami v našich vlastných laboratóriách od surovín až po hotový výrobok. V neposlednom rade je riadenie kvality firmy Töpfer certifikované podľa medzinárodného štandardu IFS pre potraviny (International Featured Standard). To zaisťuje našim výrobkom najvyššiu mieru bezpečnosti a trvalo vysokú úroveň kvality.

Lactana® ekologická dojčenská výživa s LC-PUFA a Probifido®

K najdôležitejším zložkám v materskom mlieku patria polynenasýtené mastné kyseliny ako LCPUFA, s vysokým obsahom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Sú potrebné na vývoj mozgu a zraku, ale detský organizmus si ich ešte nevie vytvárať. Obsah LC-PUFA v produktoch Lactana® ekologická dojčenská výživa je prispôsobený veku a výživovým potrebám. Bifidobaktérie pomáhajú detskému organizmu pri budovaní zdravej črevnej flóry. Probifido® je vo všetkých produktoch Lactana®. Tento komplex je vyrobený zo štyroch rôznych bifidobaktérií, ktoré sú aj v materskom mlieku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Topfer Lactana HA 1 (Hypoalergén

 • Výrobca: Töpfer GmbH
 • Kód produktu: 6016501
 • Dostupnosť: Skladom
 • 13.50€

 • Bez DPH: 11.25€